Čištění historických objektů

My ze SUPERCISTENI.cz jsme odborníci na čištění, mytí a odstranění všech nečistot z památek, pamětihodností a historických budov. Opatrně, šetrně a s ohledem na historickou cenu a význam. My přesně víme, co děláme, nic nezkoušíme, máme zkušenosti a úspěšně realizované zakázky. Nám můžete věřit.

Odstraníme z povrchu památky mechy, plísně, ptačí trus, malůvky, graffiti a zašlé nečistoty.Naši odborníci ze SUPERCISTENI.cz prvotně udělají přesný rozbor nečistot  a čištěného povrchu a následně zvolí správný technologický postup.Ve výjimečných  případech je nutné spolupracovat i s  jinými odborníky, s kameníky, štukatéry a restaurátory.Zejména se jedná o práci s ušlechtilými materiály jako teraco, žula, mramor, přírodní kámen nebo pro speciální štukatérské a omitkářské práce na fasádě a restauratorstvý ornamentů na pamětihodnostech.Jsme zkušení, přesně víme co je potřeba k úspěšnému zvládnutí prací a tyhle odborníky zajistíme sami. 

Jak na graffiti?

Pokud není na fasádě tzv. antigraffiti nátěr, je potřeba počítat s tím, že odstraníme z povrchu fasády i částečnou vrstvu barvy. Z našich zkušeností jako jednoznačně nejlepší řešení vyplývá, že se graffiti vyčistí na nejslabší možnou vrstvu a pak se zamalují fasádní barvou. Často užívané řešení, kdy se graffiti neodsraňují, ale rovnou přetřou fasádní barvou, nejsou efektivní a nepřináší dobré výsledky. Je to krátkozraké řešení. Graffiti mají tendenci prostupovat a jsou vidět jeho původní linie.

Potřebujete odstranit starý nátěr?

Naši profesionálové ze SUPERCISTENI.cz předvedou, jak si poradí s odstraněním starého nátěru na historické budově. Starý nátěr odborně  odstraníme a to jak z fasády omítkové, tak z přírodního kamene, apod. Naše parta “čističů” s přehledem zmákne jákýkoli nátěr – akrylátový, silikátový, silikonový, latexový, disperzní, olejový, apod. Naše firma používá výhradně ekologické čistící prostředky,  které jsou šetrné k životnímu prostředí. V určitých případech čistíme úplně bez chemie a to přístroji používající tzv. suchou páru. Zrealizujeme zakázku jakéhokoliv rozsahu, naši šikovní kluci se nezaleknou žádné výzvy. Naše odborné služby nabízíme jak majitelům historických domů, tak státním, městským a obecním institucím, kteří vlastní budovy s uměleckou fasádou a památky s historickou hodnotou. Jsme Váš spolehlivý partner pro čištění a mytí historických a památkových objektů.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign