Čištění zámkové, betonové, či kamenné dlažby

Naše parta makáčů provádí hloubkové mytí a čištění dlažeb všeho druhu. Máme s tím dlouholeté zkušenosti, své práci dokonale rozumíme a víme jak na ni… Jestli chcete “vykouzlit” ze staré dlažby novou, obraťte se na nás – SUPERCISTENI.cz. Čištění provádíme i ekologicky bez použití chemie. Klidně nás jen zkuste, zdarma Vám předvedeme co všechno umíme…

Podepsal se zub času na Vaší dlažbě?
Je špinavá, zašlá, flekatá, od řas, mechu, plísně…?
My Vám to profesionálně vyčistíme.

Jak to uděláme?

Vysokotlaký čistič odstraní z povrchu veškeré nečistoty, takto zrenovovaný povrch následně zapískujeme a poté naimpregnujeme.

Myslíme ekologicky

Pokud má zákazník zahradu a obavy o zeleň, je možnost provést čištění bez použití chemie a jiných přípravků. Naše profesionální vysokotlaké čističe a speciální trysky pracují pouze s vodou a mechanickou silou. Vodní paprsek je tak silný, že nejsou potřeba žádné chemické prostředky.

Drobné opravy dlažeb

Pokud je třeba před samotným čištěním opravit drobná poškození dlažby, vyměnit některé bloky, vyrovnat nerovnosti atd., tak my to zvládneme také. Není nutné řešit tuto přípravu s jinou firmou. Cena čištění je vždy individuální, záleží na povrchu materiálu, rozsahu nečistot a velikosti plochy. Vyzkoušejte nás, zdarma předvedeme kvalitu naší práce a sami se přesvědčíte, že jsme stejně cenově bezkonkurenční.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign