Mytí a čištění fasád

Pokud sháníte firmu na čištění fasády, tak jedině v nás najdete spolehlivého partnera. Naše zkušená parta čističů při čištění fasád používá nejmodernější technologie a přípravky a umí zatočit jak s plísněmi, mechy, řasami, prachem, tak i s jinými nečistotami. Pokud je střecha srdcem, tak fasáda jsou určitě plíce, o které je třeba se starat. Čistá fasáda = zdravý dům. My Vás o tom sami rádi přesvědčíme…

Čištění fasády
proč je to důležité?

Počasí, smog, prach, řasy, plísně a jiné nečistoty mají negativní vliv na životnost fasády a hlavně i Vašeho zdraví. Plísně jsou schopny narušit ochrannou vrstvu omítky a šířit se nekontrolovaně do vnitřku nemovitosti, kde vytvoří nevhodné prostředí, které jsou rizikové především pro seniory a děti. Čištění fasád od těchto nečistot, především od řas a plísní, má také vliv na kvalitu fasády. Mikroorganismy jinak způsobují v omítce trhliny, které se časem zvětšují a vlhkost s plísní pak proniká až dovnitř. V rámci úspor energií se budovy zateplují, tudíž nedochází k přirozenému oběhu vzduchu, jako kdyby nemovitost přestala “dýchat”, a to vede k výskytu mikroorganismů jako jsou mechy, řasy a plísně. Přemnožení těchto organismů může způsobit alergie, chronické dýchací problémy a vážné nemoci. Prosím, nepodceňujte čištění zateplených fasád Vašich nemovitostí.

Špinavá fasáda
co s tím?

Radíme, abyste se svěřili do rukou skutečných profesionálů jako jsme my ze SUPERCISTENI.cz. Mytí a čištění fasád provádíme vždy pečlivě tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího čisticího výsledku. Záleží na typu budovy, používáme zvedací techniku, posuvné věže, žebříky, nástavce na vysokotlaké čističe apod. V některých případech extrémně znečištěné fasády není důkladné umyti technicky možné, aniž by nedošlo k jejímu samotnému poškozeni. Musíme tedy provést nový nátěr fasády. Doporučujeme čištění fasád a střech najednou, jsou to spojené nádoby, protože pokud střecha, žlaby a svody správně nefungují, tak to ničí fasádu.

Přijedeme k Vám, zkoukneme to, zvolíme nejlepší možný postup a na kousku zkusíme čištění fasády, abyste mohli sami posoudit výsledky naší práce. Věřte, své investice nebudete litovat…Stojí to za to!

Čištění fasády
Cena?

Cena čištění fasády je vždy individuální, ale my Vám garantujeme nejen kvalitně odvedenou práci, ale i nejlepší ceny. Záleží na rozsahu a původu znečištění fasády, její plochy, zvolené technice, ale i jestli budeme dělat jen samotnou fasádu nebo spojenou s čištěnim střechy… Tohle všechno má vliv na výslednou cenu čištění  Vaší fasády. Hlavně myslete na to, že pravidelná údržba a péče o exteriér Vaší nemovitosti Vám do budoucna ušetří čas a peníze. Čištění fasády naší firmou Vám prodlouží její životnost o 15 – 20 let. Už tomu se říká dobrá úspora…Co Vy na to…?

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign