Mytí a čištění střech

Nabízíme profesionální čištění střech a okapů od mechu, prachu, listí, ptačího trusu a dalších nánosů nečistot. Střecha je srdcem každé nemovitosti a každý chytrý hospodář se o ni dostatečně stará. Levně, rychle a bezpečně!

Střecha, žlaby a okapové svody jsou zatěžovány nánosy nečistot a tudíž potřebují pravidelnou péči. Ucpané okapové systémy neodvádí dostatečně dešťovou vodu, ta se v něm pak hromadí, přetéká jak po střeše, tak i fasádě, kterou nenávratně poškozuje. Čištění střechy od mechu je nutnost, samotný mech totiž na střeše zadržuje  vodu, tím vzniká větší zátěž na konstrukci střechy a navíc vlhko a mikroorganismy se rozšíří i na fasádu. Čištění střech a okapů Vám zajistí nejen hezký vzhled Vaší střechy, ale prodlouží hlavně její životnost. Vyhnete se tak následným starostem a ušetříte peníze.

Typy střech

Čištění střech provádíme u všech typů – asfaltové šindele, pálené a betonové tašky, plech nebo eternit. Pokud to okolnosti dovolují, používáme převážně zvedací techniku a na střešní krytinu nestoupáme. Volíme šetrné a účinné  metody práce tak, aby bylo dosaženo co nejlepšího výsledku za přijatelnou cenu. Šetrným tlakem teplé vody a někdy i za použití speciálního nářadí odstraníme nánosy nečistot, poté aplikujeme antibakteriální nástřik, který střechu ochrání proti usazování mikroorganismů.

Zkuste nás - zdarma

Přijedeme se k Vám mrknout, na zkoušku vyčistíme kousek střechy, abychom předvedli kvalitu naší práce a na vlastní oči uvidíte rozdíl. Ceník je vždy inviduální, záleží na materiálu krytin, rozsahu znečištění a velikosti čištěné plochy, ale motto naší firmy zní: “Superčištění = levné čištění “.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign