Nátěr fasád

Profesionálně provedeme nátěr fasád bytových domů, nátěr fasád rodinných domů a jiných budov a nemovitostí. Jestli hledáte kvalitní a zároveň levnou firmu na nátěr fasády, tak už jí máte… SUPERCISTENI.cz – splníme, co slíbíme. Rovněž zpracujeme nabídky vizualizace Váší fasády tak, aby jste měli dostatečný výběr. Čistá fasáda je základ zdravého domu a proto je nutností se o ní starat.

SUPERCISTENI.cz – sázka na jistotu.

Proč dělat nový nátěr fasád?

Počasí, prach, smog, vlhkost, plísně, řasy, ale i stáří fasády se nekompromisně podepisují na její kvalitě. Následně dochází na fasádě k vyblednutí barvy, praskání omítky a postupem času se objevují i větší trhliny, které naruší její ochrannou vrstvu. Sami uvidíte, že Vaše fasáda má nejlepší léta za sebou a není v dobré formě a bude potřeba jí umýt, vyčistit, vyspravit a natřít fasádní barvou. Po zkušenostech naší firmy doporučujeme před samotnou aplikací fasadního nátěru provést důkladné čištění a mytí fasády. Tím se maximálně prodlouží životnost fasády.

Proč je nátěr omítky tak důležitý?

Nový nátěr fasády se provádí jako ochrana před mikroorganismy, jako jsou plísně, řasy, kvasinky a prvoci. Naše firma SUPERCISTENI.cz si zakládá na používání kvalitních certifikovaných nátěrových systémů, které se vyznačují zvýšenou odolnosti vůči znečištění, samočistícím efektem a vysokou stálostí barev. Protože chceme svým zákazníkům dopřát vždy to nejlepší, spolupracujeme s německou firmou CAPAROL, což je vedoucí firma v oboru s tradicí již od 19.stol.

Neumíte se rozhodnout jakou barvu?

Můžeme Vám poradit, barvy máme v oku. Nebo Vám uděláme vizualizací fasády, kde uvidíte různé kombinace barev a sami se rozhodnete, co by Vaší nemovitosti slušelo. Cena nátěru fasády je vždy individuální, záleží na přáních zadavatele, zvolení správných technologických postupů a barev, konstrukci budovy a plochy fasády. Každopádně kvalitní nátěr fasády je pro Vás vynikající investice do budoucna. Zajistí Vám několik bezstarostných let, vrátí krásu Vaší nemovitosti a hlavně se zvýší její cena. Dejte nám důvěru a my Vám předvedeme kvalitu naši práce. Nátěr fasády – to je SUPERCISTENI.cz.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign