Odstranění graffiti

Máte na své nemovitosti graffiti? A chcete se jich zbavit? Tak už dál nehledejte, jsme firma přímo pro Vás. Odstraníme graffiti z jakéhokoliv povrchu a místa, a to bez škod a poničení. K odstranění používáme pouze přírodně odbouratelné přípravky, které šetří životní prostředí. Určitě oceníte, že Vám navíc nabídneme prevenci před graffiti, což Vám do budoucna ušetří čas a hlavně peníze. Neváhejte, zavolejte, jsme SUPERCISTENI.cz a my to prostě umíme.

Ať už někdo napíše graffiti, nebo počeštěně grafity, pořád to jsou barevné obrazce, většinou nelegálně vytvořené, které vadí a někdo je chce odstranit. Ať už jsou graffiti vytvořeny za pomocí spreje, fixů, šablon, škrábáním nebo leptáním, my si s tím poradíme. Máme zkušenosti – pro nás je to hračka. Graffiti odstraníme nejen z fasád, ale také kamenných zdí, mostů, památníků, soch, plechových hal, karoserií, garážových vrat a dětských hřišť. Mějte na paměťi, že nejlepší je odstranit graffiti co nejdříve od jeho vzniku.

Prevence před graffiti je ideální způsob, jak ušetříte svůj čas a peníze.Proto my v SUPERCISTENI.cz nabízíme speciální ochranný nátěr, který je doslova pohroma pro graffiti. Při následném odstranění graffiti sice dochází i k odstranění  speciálního nátěru, ale ten Vám poté okamžitě znovu aplikujeme. Je to rychlé, ulčinné a levné řešení v boji s graffiti. Tento antigraffiti nátěr lze aplikovat na všechny typy povrchů. Odstranění graffiti provádíme pro vlastníky rodinných domů, správce nemovitostí, společenstvý vlastníků jednotek, bytová družstva, správu státního majetku, správu krajů, měst a obcí.

Cena odstraňování graffiti a aplikace antigraffiti nátěru je vždy individuální. Záleží na rozsahu, místě a  druhu znečištění a velikosti plochy. Zákazník je u  nás na prvním místě, chceme mu poskytnout profesionální služby za dostupné ceny a vždy se snažíme být levnější než konkurence. Neváhejte nás kontaktovat.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign