Projekt - Zdravá fasáda

Naše firma SUPERCISTENI.cz nabízí Projekt – Zdravá Fasáda.

Kompletní balíček služeb = Nátěr fasád a mytí fasád = 14 let záruka!!! Naše garance – 14 let záruky – splníme, co slíbíme. Ideální volba pro Váš dům, jedině s námi získáte nejlepší záruku na fasádu. V oblasti fasád jsme Vaše nejlepší investice.

Projekt - Zdravá fasáda

S naším Projektem – Zdravá Fasáda získáte nejdelší prodlouženou záruku na trhu v ČR. Přesně 14 let záruky můžete počítat i na fasádní nátěr zateplené fasády. S naším Projektem – Zdravá Fasáda si můžete hlavně přesně naplánovat výdaje ohledně údržby Vaší fasády a nic Vás nepřekvapí. Jsme totiž  jediná firma na trhu, která po dobu 14 leté záruky nabízí trojitou garanci – od výrobce barev německé společnosti CAPAROL, na mytí a nátěr fasády společností SUPERCISTENI.cz a garantované ceny společnosti SUPERCISTENI.cz na údržbu fasády po celou dobu záruky. Jsme fér – jedině my Vám garantujeme ceny na 14 let dopředu a to v rámci Projektu -Zdravá Fasáda. Splníme, co slíbíme.

Zhodnotíte svůj majetek

S naším garantovaným projektem zhodnotíte automaticky i cenu svého domu, nebo bytové jednotky. Čistá fasáda a její krásný vzhled Vám “vyšponuje” cenu Vaši nemovitosti vzhůru, protože každý realitní makléř na to upozorní a budoucí kupující velmi ocení, že fasáda vypadá vzhledně a zdravě. Na každého člověka působí více pozitivně čistý zdravý vzdušný dům, než ten zašlý, chmurný a špinavý.

Čistá fasáda = zdravá fasáda

Čistá fasáda znamená zdravotně nezávadné prostředí Vašeho domu a bytových jednotek. V klidu pak můžete otevřít okno a nadechnout se čerstvého vzduchu a neřešit zdravotně závadné nečistoty, hlavně mikroorganismy, které Vám nalétaji do vašeho obydlí. Zdraví má člověk jenom jedno, tohle je minimum co pro sebe a svou rodinu můžete udělat.

Ochrana zateplení fasády

Čistá, udržovaná a fungující fasáda také znamená, že ušetříte na energiích a tudíž to pozná Vaše peněženka. Chcete si svoji investici a vstup do Projektu –  Zdravá Fasáda ještě rozmyslet? Nemusíte nic, můžete všechno. Budeme rádi, když zavoláte, náš odborník ze SUPERCISTENI.cz Vám vše vysvětlí osobně,  klidně na místě u Vaši nemovitosti a pak se můžete rozhodnout. Jestli si neumíte představit, jak bude Vaše nemovitost vypadat s hotovým nátěrem, tak Vám připravíme nejprve vizualizaci na míru.                                     

Projekt - Zdravá fasáda

A takhle to bude probíhat v praxi:

1. rok - Start projektu

Prvotní kontrola stavu fasády odborníky ze SUPERCISTENI.cz. Profesionálně provedeme drobné vyspraveni fasády, vyčištění fasády a aplikaci nátěru fasády.

3. rok - Kontrola fasády

První kontrola stavu fasády v rámci záruky experty ze SUPERCISTENI.cz.

6. rok - Kontrola fasády

Druhá kontrola stavu fasády v rámci záruky odborníky ze SUPERCISTENI.cz.

9. rok - Kontrola fasády

Třetí kontrola stavu fasády v rámci záruky zástupci ze SUPERCISTENI.cz.

1. rok - Start projektu

Prvotní kontrola stavu fasády odborníky ze SUPERCISTENI.cz. Profesionálně provedeme drobné vyspraveni fasády, vyčištění fasády a aplikaci nátěru fasády.

5. rok - 9. rok: Mytí a čištění fasády

Fasádu umyjeme a vyčistíme mezi 5.-9.rokem za předem garantovanou cenu.

12. rok - Kontrola fasády

Čtvrtá kontrola stavu fasády odborníky ze SUPERCISTENI.cz.

14. rok - Konec projektu

Po 14 letech projektu zástupci ze SUPERCISTENI.cz vypracují závěrečnou zprávu o stavu fasády. Projekt - Zdravá Fasáda může opět pokračovat, naši odborníci posoudí reálný stav fasády a doporučí postup k její opravě.

Vstupní kontrola fasády se zástupci SUPERCISTENI.cz a odborníkem ze společnosti CAPAROL, kteří provedou precizní analýzu stavu fasády a zvolí správný technologický postup.

Jestli není fasáda moc stará a “nemá to už za sebou”, tak ji naši experti natřou, opraví drobná poškození a vyspraví trhliny a mikrotrhliny.

Poté bude následovat fasádní nátěr od odborníků ze SUPERCISTENI.cz podle technologického postupu firmy CAPAROL.

Naše firma bude průběžně kontrolovat stav fasády, nejméně však každý 3.rok vypadá ke stavu fasády písemnou zprávu. Pokud se na fasádě objeví nějaké závady, doporučíme Vám vhodné řešení a postup, a to zcela zdarma v rámci Projektu - Zdravá fasáda.

Vytvořili jsme pro Vás v rámci Projektu - Zdravá Fasáda časový harmonogram možných prací, údržby a péče o fasádu. Aby to pro naše zákazníky bylo maximálně finančně zajímavé, rozhodli jsme se jim naše ceny po celou dobu Projektu - Zdravá Fasáda garantovat.

Od konkurence pod “naše křídla” můžete kdykoli

Pokud jste u konkurence a firma již zanikla a nebo svůj program neplní, rádi Vás přivítáme u nás. To samé platí, pokud Vám u nějakého dodavate skončila záruka a Vy potřebujete “správce fasády”. Převezmeme veškeré závazky za Vaši fasádu, včetně pravidelných kontrol a stanovení odborného postupu. Pokud jste ještě vůbec nezačali s mytím a čištěním fasády, ale jen o tom uvažujete, nebo jste v minulosti už využili nějakou službu naší firmy, tak budete mít vstup do Projektu – Zdravá Fasáda nejen zdarma, ale ještě budete mít nárok na bonusové služby. STOJÍME SI ZA TÍM CO DĚLÁME!

Projekt - Zdravá Fasáda

Exkluzivní projekt pro Společenství vlastníků jednotek – SVJ, bytová družstva – SBD a majitele bytových domů. Náš projekt je vhodný pro školky, školy, státní instituce a úřady, městské a obecní majetky a zbytek státní správy. Pouze u nás trojitá garance a výjimečná 14 létá záruka. O vaši fasádu se teď staráme my.

Vyčistíme všechno.

Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktujte nás

Fakturační údaje

EVOJA s.r.o.

IČ: 212 62 802

Sasov 4, 586 01 Jihlava

Kontakty

© SUPERCISTENI.CZ | JelenStudio.cz webdesign